Ruční štítkovací pistole dokáží poskytnout více dat při vytažení páky

Označovací pistole jsou často odmítány jako staré technologie s malým využitím mimo obchod s potravinami. Faktem je, že existuje mnoho aplikací pro tato zařízení. Jednou často nerealizovanou kvalitou je schopnost přenášet spoustu proměnných dat na velké samolepící štítky.

Kombinace předtištěných štítků, které samy o sobě mohou sdělovat informace barevně, mohou mít štípací pistole až tři řádky tiskových hlav. To uživatelům umožňuje přenášet 9 nebo dokonce 12 specifických a diskrétních jednotek informací nebo kódovacích dat.

Případová studie týkající se balení čerstvých potravin, která se nachází ve městě Evesham ve Spojeném království, je dobrým dokladem jeho mikrodtp.

Společnost dodává saláty do velkých maloobchodních supermarketů a byla požádána o začlenění informací včetně produktu, země původu, rozmanitosti produktů, pěstitele, třídy produktů a termínu dodání!

Většina lidí by předpokládala, že řešení by leželo v plošné tepelné tiskárně, podobně jako u kuriérů a podobně. Tepelné tiskárny na ploše jsou však objemné, technické, pomalé a použití štítků by bylo obtížné.

Použitím třířadé etiketovací pistole, kde každý řádek obsahuje až 11 znaků, byly požadované informace dodány na předtištěných samolepicích štítcích o rozměrech 28 mm x 29 mm (čtverec čtvereční). Štítky a etiketovací pistole jsou poskytovány touto společností.

Toto řešení nejen překonává alternativy, pokud jde o čas pro tisk každého štítku, ale také pokud jde o použití štítku. Použití štítku umožňuje obsluze aplikovat štítek na obal při jediném plynulém pohybu a rychlosti.

S využitím principu KISS (Keep It Simple & Stupid) je opět schopen těchto malých ručních značkovacích zařízení překonat moderní počítačové a tiskové technologie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *